startup investor

Hledám investora

Před tím než se rozhodnete  s vaším nápadem nebo start-up projektem oslovit investora, doporučujeme aby jste si nejdříve shrnuli veškeré informace o vašem projektu. Jistě vám napoví kapitola „Jak popsat Váš projekt pro investora“.

Chápeme, že hledání vhodného investora není jednoduché, a proto se vám to budeme snažit ulehčit. Ani pro nás jako pro investora není jednoduché posoudit životaschopnost vašeho projetu a podstoupit riziko investice. Je tedy v našem zájmu aby projekt byl perspektivní a pokud se na spolupráci dohodneme, pomůžeme vám uspět. Více se dočtete v sekci "Podmínky investora".

Ze začátku není potřeba připravovat nějaké složité byznys plány, ale základní není na škodu. Důležité je však kvalitně a srozumitelně popsat váš projekt a dále pak shrnout všechny dostupné informace jak o samotné projetu, tak o jeho místě na trhu.  Měli byste mít zmapovanou konkurenci nebo podobě zaměřené existující projety. Důležitou složkou popisu jsou čísla jako náklady, podíl, zisk, rentabilita, doba návratnosti investice.

Pokud máte již existující projet, který má již reálnou podobu a třeba je již zkoušen na trhu, ukažte nám jeho progresi a reálné dosažené výsledky.

Pokud nás zaujmete se svým projektem, vyžádáme si dodatečné informace nebo budeme inicializovat osobní setkání, na kterém projednáme detaily vaší představy, a budete moc osobně prezentovat svůj projekt.

Těšíme se na spolupráci u zajímavého projektu…

Chci kontaktovat investora se svým projektem

Investor, společník pro Váš projekt
Copyright © 2014 - investor-spolecnik.cz