startup investor

Podmínky investora

Máme jasné představy jak a do čeho budeme investovat, ale budeme rádi pokud nás přesvědčíte i Vaším projektem. Naše podmínky jsou rozděleny do těchto základních kritérií.

 1. Férové a otevřené jednání – pokud se na něčem dohodneme, očekáváme, že dohoda platí. Jednáme otevřeně a bez intrik či zákulisních dohod. Jedině tak můžeme dosáhnout společného cíle.
 2. Oblasti investice není přesně definována záleží na projektu či nápadu (výroba, služby, internet, vývoj, IT, obchod, reality, zdravotnictví…) 
 3. Celení a lokalita investice
  Je potřeba definovat do jaké lokality investice bude směřovat. Dále pak kde se nachází místo odkud a kam bude služba nebo produkt poskytován. Pro internetové projekty platí samozřejmě jiné pravidal.
 4. Fáze projektu v jaké se aktuálně nachází
  Popište v jaké fázi se projekt nachází. Tj. zda je ve formě nápadu, již je uveden na trh nebo je ve vývoji a v jaké fázi. Popište také dosažené zkušenosti s projektem. Případě dosažené úspěchy atp.  
 5. Požadovaná investice
  je nutné si reálně stanovit požadovanou výši investice, kterou po investorovi požadujete a zdůvodnit ji.  
 6. Co investorovi za investici nabízíte
  případně vaše podmínky a požadavky
 7. Konkurence
  rozhlédněte se kolem na trhu zda není podobný projet a případně utvořte seznam konkurence a najděte jejich klady a zápory oproti vašemu projetu
 8. Problémy a překážky
  jsou-li známi nějaké problémy nebo překážky, které mohu projekt brzdit nebo poškozovat

Chci kontaktovat investora se svým projektem

Začínáte podnikat nebo máte nápad před realizací a chybí vám kapitál na rozběh vašeho podnikání?

Oslovte nás, máte volné prostředky a hledáme zajímavé projekty, do kterých budeme investovat a pomůžeme jim vyrůst.  

Jedním z hlavních faktorů pro naše rozhodnutí zda investovat do vašeho projetu jste právě VY sami. Vždy nejde jen o peníze, ale musí fungovat i náš osobní vztah při spolupráci. Přesvědčte nás o vašich schopnostech, a že máte dobrý projekt, který dokážete rozvíjet a společně na něm pracovat.

Investor, společník pro Váš projekt
Copyright © 2014 - investor-spolecnik.cz